NASZE SUKI



* SUKA HODOWLANA *

HAIFA Primo Mio Grande
GARY vom Hühnegrab - JAKUTA Primo Grande
  VA3 Klubu Polski 2019
Wice Zwyciężczyni Krajów Nadbałtyckich 2017
Zwyciężczyni Klubu Holandii 2017
Zwyciężczyni Klubu Polski 2016
Zwyciężczyni Klubu Litwy 2016
Zwyciężczyni Klubu klasy szczeniąt w Holandii 2016
HAIFA Primo mio Grande  
Data ur:
12.12.2015
Prześwietlenie bioder:
HD-SV: a-normal (a1)
Prześwietlenie łokci:
ED-SV: a-normal (a1)
Współczynnik dysplazji:
HD-Zuchtwert: 74 (SV)
LÜW i badanie DNA::
LÜW 0, DNA gpr. (SV)
Wyszkolenie:
IPO-2, BH, Kkl

» GALERIA HAIFY «



Rodowód:

VA1'17 GARY vom Hühnegrab
SCHH.3, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
2xVA'13-14 OMEN vom Radhaus
SCHH.3, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
2xVA1'11-12 REMO vom Fichtenschlag
SCHH.3, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a2)
V OPRAH von Aurelius
IPO1, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
V(GER) JALMARI vom Hühnegrab
SCHH.1, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
2xVA1(CN) V6'09 DUX de Intercanina
SCHH.3, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
V(GER) HEDI vom Hühnegrab
SCHH.1, Kkl.1, HD:(a2), ED:(a1)

VA1(PL-LT) JAKUTA Primo Grande
IPO1, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
2xVA'13-14 FULZ di Zenevredo
SCHH.3, IPO-3, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
VA9'08 FURBO degli Achei
SCHH.3, IPO-2, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
V JEMY di Zenevredo
IPO-1, Kkl.1, HD:(a2), ED:(a1)
V(PL) DALA Primo Grande
IPO1, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)
V1(GER) SG3'09 WEGAS vom Fichtenschlag
SCHH.3, Kkl.1, HD:(a2), ED:(a1)
V(PL) ILANKA z Krzywego
IPO1, Kkl.1, HD:(a1), ED:(a1)

INBREED:
4-4 ... 2xVA1 VEGAS du Haut Mansard
5-5 ... VA1 PAKROS d'Ulmental
5-5 ... VA2(FR) RANGOON du Haut Mansard
5-5 ... VA1(CN) V3 YAK vom Frankengold
5-5 ... 2xVA1(PH) WILKO vom Fichtenschlag
5-5 ... VA2(ESP) LUFTI vom Hühnegrab

* * *

Osiągnięcia:
MIEJSCE I DATA
KLASA
SĘDZIA
OCENA
Klubowa ON w Polsce 05-06.10.2019 użytkowa (SV) F.-P. Knaul 3 VA
LG 18 AM SACHSENRING 18.11.2018 użytkowa (SV) Andreas Rudolph 2 V
Baltic Sieger Lithuania - Marijampole 24.09.2017 juniorów (SV) Hans Karl 2 SG, Wice Zwyciężczyni Krajów Nadbałtyckich
LG09 Schwalmstadt-Treysa 20.08.2017 juniorów (SV) Dieter Oeser 1 SG
LG14 Bamberg 30.07.2017 juniorów (SV) Dieter Nitschke 1 SG
Klubowa ON w Holandii 08-09.07.2017 juniorów (SV) John Lijffijt 1 SG, Zwyciężczyni Klubu
LG19 Wimmelburg 11.06.2017 młodzieży (SV) Torsten Kallenbach 2 SG
LG17 Dingelstädt 27.05.2017 młodzieży (SV) Dieter Oeser 1 SG
LG06 Hattingen 25.05.2017 młodzieży (SV) Norbert Scharschmidt 1 SG
LG14 Bindlach 21.05.2017 młodzieży (SV) Wolfgang Haßgall 1 SG
LG05 Goch 09.04.2017 młodzieży (SV) Norbert Scharschmidt 1 SG
LG8 Walldorf 27.11.2016 młodzików (SV) Günter Schwedes 2 VV
LG7 Wanne- Nord 20.11.2016 młodzików (SV) Wilhelm Nordsieck 2 VV
LG17 D-Dachwig 16.10.2016 młodzików (SV) Dieter Oeser 1 VV
Klubowa ON na Litwie 01.10.2016 młodzików (SV) Dieter Oeser 1 VV, Zwyciężczyni Klubu
Klubowa ON w Polsce 17-18.09.2016 młodzików (SV) Marco Ossamnn 1 VV, Zwyciężczyni Klubu
Klubowa ON w Holandii 08-09.07.2016 szczeniąt (SV) J. Lijffijt 1 VV, Zwyciężczyni Klubu
LG06 Husten-Ost 03.07.2016 szczeniąt (SV) Norbert Scharschmidt 1 VV
LG07 Wystawa Kalletal 26.06.2016 szczeniąt (SV) Hans-Peter Schweimer 1 VV
Wystawa ON - Świerklaniec 07.05.2016 młodszych szczeniąt (SV) N. Scharschmidt 1 VV